Volné pracovní místo  Nákupčí Kaplice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta se sídlem v Kaplici, který se zabývá strojírenskou výrobou, hledáme vhodné kandidáty na pozici NÁKUPČÍ
Náplň práce:
  • nákup materiálu pro výrobu u stávajících dodavatelů
  • komunikace s dodavateli – termíny dodání, ceny nakupovaného materiálu…
  • intenzivní spolupráce s kolegy z oddělení výroby, logistiky a prodeje
  • spolupráce při tvorbě cenových nabídek zákazníkům
  • uzavírání nových smluv s dodavateli
  • vyhledávání nových dodavatelů
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • praxe na pracovní pozici nákupčího, zkušenost s nákupními procesy, popř. hodnocením dodavatelů
  • aktivní znalost NJ podmínkou
  • znalost AJ výhodou
  • ŘP sk. B
Nabízíme:
  • možnost profesního růstu
  • zaměstnání v rostoucí mezinárodní společnosti
  • školení, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování, příspěvek na kapitálové životní pojištění atd.
  • motivující platové ohodnocení
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Bohemia Works a.s. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb, o ochraně osobních údajů.
!!!Naše služby hradí pouze klienti nikoliv kandidáti!!!

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2015