Volné pracovní místo  Nákupčí kovy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Přelouč.
Hledáme:
technické a/nebo ekonomické vzdělání
vhodná minimálně 3-letá zkušenost v oblasti nákupu v rámci automobilového průmyslu
vynikající znalost Aj, znalost dalších cizích jazyků výhodou (ruština, němčina)
vysoké nasazení, schopnost se prosadit, vyjednávací schopnosti , samostatnost a odpovědnost
Pracovní náplň:
práce v rámci sériového Nákupu kovových dílů
vyjednávání cen, dodacích podmínek a termínů, tvorba a uzavírání smluv s dodavateli v rámci svěřené komodity
identifikace a realizace možností snižování nákladů ve spolupráci s odbornými útvary a dodavateli
kontinuální sledování vývoje trhu a nových trendů
prověřování technických změn
spolupráce a podpora při rozvoji dodavatelů a řešení reklamací
podílení se na přebírce nástrojů a zařízení
kontinuální nákupní reporting
aktivní spolupráce s globálním týmem
administrativní činnosti (Péče o data v SAP, zakládání rámcových smluv, přezkum faktur apod.)
Nabízíme:
perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí
příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště
možnost odborného růstu
zajímavé finanční ohodnocení
lákavé firemní benefity, závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené
nástup možný ihned

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016