Volné pracovní místo  Nákupčí

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • vzdělání nebo praxe technického zaměření výhodou
  • NJ nebo AJ, platný ŘP sk. B
Pracovní náplň:
  • zajišťování prostřednictvím různých komunikačních toků, včetně manipulace s elektronickými objednávkovými a skladovými systémy kompletní organizaci, časové plánování a realizaci nákupu zboží pro optimální zajištění skladových zásob v obchodu v souladu s podporovanou obchodní strategií
Zaměstnanecké výhody:
  • firemní stravování (výběr ze 3 jídel), příspěvek na stravování 65 Kč/jídlo
  • služební telefon, dotované nápoje, kratší pracovní doba (7,5 hod. denně)
  • motivující mzda závislá na pracovním výkonu
  • možnost dalšího odborného vzdělávání, kariérní růst s lepšími podmínkami, stabilita, jistota
Informace:
  • mailem
  • telefonicky PO-PÁ 7-14 hod.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 19.3.2024

Máte zájem o nabídku Nákupčí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Andrea Jančíková z TOS ZNOJMO, akciová společnost

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nákupčí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.