Volné pracovní místo  Nákupčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo práce:Dvůr Králové
Náplň práce: objednávání zboží a zajištění jeho logistiky, kompletní zodpovědnost za objednávky a jejich chod, posuzování novinek dodavatelů a zařazování novinek do prodeje, vytváření karet zásob a jejich cen, cenotvorba zásob, novinek a přeceňování zboží dle ceníků dodavatelů
práce se statistikami, grafy, průzkum trhu a prodejností zásob, sledování situace na trhu a vyhledávání zajímavých výrobků, vyřazování a zařazování špatně resp. dobře prodejného zboží
spolupráce s obchodním oddělením, marketingem, obch.zástupci aj., komunikace s dodavateli a potenciálními dodavateli
Základní požadavky: dobrá orientace na trhu s biopotravinami a produkty zdravé výživy, velmi dobrá znalost českého jazyka,m velmi dobré matematické schopnosti, analyticko-prodejní schopnosti a logické myšlení, schopnost vyvodit kroky ze statistik a prodejností, dobrá znalost obchodní AJ či NJ - ideálně velmi dobrá NJ a dobrá AJ nebo alespoň AJ se schopností rychle se naučit základní termíny a názvy zboží v NJ.
V případě zájmu prosím vyplňte dotazník dostupný na: použijte odpovědní formulář
Vyplněné dotazníky prosím odevzdejte v zalepené obálce označené "centrála - zaměstnání" na libovolné prodejně nebo zašlete mailem na adresu adresu použijte odpovědní formulář Děkujeme.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016