Volné pracovní místo  NÁSTROJAŘ/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTROJAŘ/-KA
  • PP na dobu neurčitou, nástup ihned
  • Náplň práce: zajišťování odborné nástrojařské práce; opravy a úpravy nástrojů, vypracování přesných detailů a tvarů nástrojů, sestavování přípravků, přesných nástrojů a forem; odpovědnost za stav nástrojů; sledování stavu nástrojů, demontáž a opětovná montáž opotřebovaných nástrojů nebo forem; komunikace s pracovníky ve výrobě - funkčnost strojů a nástrojů
  • Požadujeme: SOU - vyučení v oboru podmínkou (ÚSO s maturitou výhodou); znalost čtení technické dokumentace podmínkou; manuální zručnost; praxe v oboru výhodou; ŘP sk. B výhodou; osvědčení na VZV výhodou
  • Nabízíme: příspěvek na stravování; drobné občerstvení na pracovišti; příspěvek na vybrané kulturní události; pravidelné firemní akce; zázemí více než 20 let na trhu prosperující české společnosti; sick days
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.9.2016