Volné pracovní místo  NÁSTROJÁŘ NA POSTUPOVÉ NÁSTROJE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 150 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • sestavování nástrojů a forem dle výkresové dokumentace
  • zjišťování závad na nástrojích a formách a jejich následné odstraňování
  • provádění funkčních zkoušek nástrojů a forem
  • provádění oprav a plánované údržby forem a nástrojů
  • práce s technickou dokumentací a normami
  • dodržování bezpečnosti práce
Požadavky:
  • min SOU vzdělání - technický obor (obráběč kovů, nástrojař)
  • praxe na pozici Nástrojař
  • spolehlivost a důslednost
  • ochota učit se novým věcem a pracovat ve dvousměnném provoze
  • znalost čtení technické dokumentace
Nabízíme:
  • Zajímavou a perspektivní práci v dynamicky se rozvíjející české společnosti
  • Práci na HPP
  • Možnost nástupu IHNED ale není podmínkou
  • zajímavé finanční ohodnocení odvíjející se podle zkušeností
  • Individuální doba na adaptaci
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 13.5.2016