Volné pracovní místo Nástrojař

24.3.2016
PP&T consult s.r.o.
Místo pracoviště
Lidická 960/81, Veveří, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

NÁSTROJÁŘ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • starost o údržbu strojů, nástrojů a forem ve výrobě plastů
  • zjištění příčiny chyby stroje, formy (např. pokud ze stroje padají špatné výlisky)
    • prohlédnutí stroje (např. zda na něm není něco ulomeného)
  • samostatné opravy strojů, nástrojů a jejich forem
  • čištění forem
  • oprava položek
  • zaznamenávání údajů o údržbě a opravách (délka opravy, způsob opravy)
  • zodpovídání se za práci vedoucímu nástrojáři

POŽADUJEME:

  • SOU v oboru nástrojář či v příbuzném oboru
  • praxi v oblasti nástrojářství, plastové výroby 2 roky
  • znalost práce na PC
  • preciznost, zručnost
  • dojezdnost do Velkého Meziříčí do 10 km

NABÍZÍME:

  • HPP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti
  • dovolenou 6 týdnů
  • dvousměnný provoz PO-PÁ (6 – 14, 14 – 22 hod., týdenní střídání)
  • místo pracoviště: Velké Meziříčí
  • čisté, příjemné a klimatizované pracovní prostředí
  • nástup IHNED
  • firemní stravování, masáže, sportovní aktivity

Zašlete nám své strukturované CV v ČJ ve WORDU. Děkujeme.

Benefity

  • Jiné výhody – masáže, sportovní aktivity
  • Podnikové stravování

Požadované dovednosti

  • Práce s PC – základní dovednosti PC

Požadované vzdělání

  • Zámečník, zámečnické práce a údržba
  • Nástrojař, nástrojařské práce
  • Obráběč kovů, obráběčské práce