Volné pracovní místo  Nástrojař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

z:26.8.2016, a:20.3.2017
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Náplň práce:
  • vybrušování tvarů kovacích zápustek,
  • zhotovení tvarů zápustek a ustřihovacího nářadí,
  • kontrola a úpravy upínacích částí,
  • sestavování a kompletace zápustek dle výkresové dokumentace
  • montáže kovacího nářadí
  • provádění drobných oprav a úpravy kovacího nářadí za provozu.
Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, vyučení v oboru zámečník, nástrojář,
  • praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky,
  • čtení výkresové dokumentace,
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost,
  • vysoké pracovní nasazení,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • flexibilita.
Nabízíme:
  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • motivační ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům
  • firemní benefity – závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a další.
Inf.: zájemci se hlaste u p. Drozda osobně
v PONDĚLÍ od 7:00-13:00 hod.
v ÚTERÝ a ČTVRTEK od 7:00-15:00 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2018