Volné pracovní místo  Nástrojaři / Toolmakers

Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro údržbu a úpravy lisovacího nástroje s následujícími činnostmi:
" úpravy lisovacího nástroje
" seřízení nástroje
" základní kontrola kvality
" podpora při řešení problémů
Práce je v současné době plánovaná ve dvousměnném pracovním režimu (ranní + odpolední směna).

Profil ideálního kandidáta:
" Spolehlivý a zodpovědný přístup k práci, pečlivost
" Manuální zručnost
" Znalost anglického jazyka - spolupráce se zahraničními kolegy
" Zkušenosti s úpravami lisovacích nástrojů výhodou (není podmínkou)
" Zájem učit se novým věcem

Společnost nabízí:
" Zázemí firmy s mezinárodními zkušenostmi
" Možnost profesního růstu
" Bonus za doporučení nového zaměstnance
" Firemní akce
" Příspěvek za odpolední směnu

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám prosím svůj životopis na email použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na obědy
  • Dovolená navíc - 5 dní placeného volna navíc
  • Zvláštní prémie - 13. mzda dle výsledku hospodaření firmy, příspěvek na odpol. směnu
  • Jiné výhody - Kafeterie v hodnotě 1 500 Kč/měsíčně

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 10.5.2024

Máte zájem o nabídku Nástrojaři / Toolmakers?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Barbora Zichová z Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nástrojaři / Toolmakers

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.