Volné pracovní místo  Název pozice bude: Simulation Engineer

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ricardo Prague s.r.o., Palác Karlín, Thámova 11 - 13, 186 00 - Praha 8
Způsob prvního kontaktu: e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář kontaktní osoba Marcela Martínková (tel.: použijte odpovědní formulář )
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce
  • Vývoj simulací pro vozidlové systémy (mechanické, termodynamické, hydraulické apod.)
  • Integrace modelů v různých simulačních prostředích
  • Definice kontrolních strategií a kalibrací pro provedení simulací
Požadujeme
  • Vysokoškolské vzdělání se v oboru strojírenství
  • Dobré porozumění základním fyzikálním principů mechaniky, hydrauliky a elektrických systémů
  • Znalost práce s PC, práce v Matlab/Simulink
  • Ochota učit se nové programovací jazyky
  • Dobré porozumění řídicích systémů a teorii řízení
  • Velmi dobrou znalost angličtiny (denní kontakt s rodilými mluvčími)
  • Výhodou je porozumění problematice v rámci automobilového průmyslu a technologiím
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Stravenky, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy atd.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, osoby s potřebou bezbariérového vstupu.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.10.2017