Volné pracovní místo  .Net Backend Developer Medior/Senio

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 73 000–140 000 Kč / měsíc

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, použijte odpovědní formulář tel použijte odpovědní formulář

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost německého jazyka vítaná, min. 3 roky, z toho alespoň 1,5 roku full time backend development; profesní prax: Microsoft C#, Visual Studio, Git or Mercurial, OOP, Design rules & SOLID, IoC, DRY; TCP, socket communication, Unit testing, mocking; Backend development (BL, validation, Data repository), web API development (REST, WebSocket), Relation databases & ORM (MS SQL, EF), Web frontend development (http, HTML, CSS, JS), React SPA, Blazor SPA experience.
Pracovní náplň: analýza požadavků klienta, zpracování návrhu analytika IS, návrh architektury daného řešení, programování ve vybraném jazyce, provádění úprav a oprav IS, vedení uživatelské a technické dokumentace, tvorba jednotkových testů

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2023

Máte zájem o nabídku .Net Backend Developer Medior/Senio?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nichole Trumpichová z SABO Mobile IT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku .Net Backend Developer Medior/Senio

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.