Volné pracovní místo  Nutriční terapeut/ka

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA
POŽADUJEME: Odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.. Kreativitu a zájem o vykonávanou práci. Samostatnost, ale i schopnost spolupráce v týmu. Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost.
VÝHODOU: Znalost programu Anete a zkušenost z praxe.
NÁPLŇ PRÁCE: Pracovní místo je zařazeno do oddělení stravování a zaměstnanec se bude podílet na rozvoji kvality stravování pacientů a zaměstnanců v nemocnici.
NABÍZÍME: Systém cafeterie, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, zvýhodněné mobilní tarify, další benefity na použijte odpovědní formulář
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 8:00 do 15:00 paní Eva Maliňáková - vedoucí oddělení stravování, tel.: použijte odpovědní formulář , nebo paní Mgr. Ing. Eva Kurtinová - vedoucí personálního oddělení, tel.: použijte odpovědní formulář . Případně emailem na adresu: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář Případně osobně v místě výkonu práce, od 8:00 do 15:00 hod..
Ov.e. 16.4.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.4.2024 do 28.2.2025

Máte zájem o nabídku Nutriční terapeut/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Eva Maliňáková z Vsetínská nemocnice a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nutriční terapeut/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.