Volné pracovní místo  NUTRIČNÍ TERAPEUT/TERAPEUTKA

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 28 340–41 780 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

C04 z:30/1/2024 a:5/2/2024
Náplň práce:
  • sestavování dietního plánu stravování pacientů
  • zpracovávání a vyhodnocování nutriční anamnézy u pacientů v závažných stavech
  • provádění bilance stravy přijímané ústy
  • navrhování změn v předepsané dietě, způsobu přijímání stravy, či doplnění potravinovými doplňky
  • rozhodování o nezbytných změnách v denním jídelním lístku
  • zavádění nových pokrmů do jídelníčku pro zvýšení pestrosti stravy
  • 8 hodinová pracovní doba pondělí až pátek.
Požadujeme:
  • 5 let praxi.
Nabízíme:
  • nástup možný ihned
  • odpovídající platové ohodnocení (564/2006 Sb.), možnost osobního příplatku
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu z fondu FKSP.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity

  • Jiné výhody - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu z fondu FKSP.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.1.2024 do 30.1.2025