Volné pracovní místo  Nutriční terapeut/ka.

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
-VOŠ v oboru diplomovaný nutriční terapeut, případně VŠ (nižšího stupně) v oboru nutriční terapeut,
-Praxe na obdobné pozici výhodou
-Spolehlivost, zájem o obor, pečlivost
-Komunikativnost a klientský přístup.
Nabízíme:
-pracovní doba 7,5 hod./denně (kratší o 0,5 hod.)
-práce na hlavní pracovní poměr
-možnost profesního růstu
-zázemí a stabilita silné společnosti
-týden dovolené navíc (25 dnů)
-zaměstnanecké stravování
-možnost zaměstnaneckého ubytování
-zvýhodněné výměnné rekreace do Piešťan a Jáchymova
-příspěvek na penzijní připojištění
-přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
Náplň práce:
Zajišťování běžných a speciálních diet a nutričních potřeb pacientů v oblasti preventivní a léčebné výživy, odborný dohled nad dodržováním technologických postupů a hygienických zásad při přípravě a podávání stravy a při manipulaci s ní. Sestavování jídelních plánů a propočtů biologické a energetické hodnoty diet.
Pracovní doba: Po-Pá 6-14 hod., po zapracování možné i odpolední směny (dle domluvy).
Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 3.10.2016