Volné pracovní místo  NUTRIČNÍ TERAPEUT/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Vykonávání činností týkající se zabezpečení nutričních potřeb pacientů v oblasti preventivní a léčebné péče.

Požadujeme:
  • Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění.
  • Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru NUTRIČNÍ TERAPEUT.
  • Specializovaná způsobilost v oblasti poruchy výživy výhodou.
  • Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
  • Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).

Platové podmínky:
  • Tarifní zařazení (nástupní mzda od 18.500,- Kč + zhodnocení praxe, po ukončení adaptačního procesu přiznání individuálního osobního ohodnocení).

Benefity:
  • Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc).

Termín nástupu:
  • ihned (případně dle dohody)

Kontakt:
Bc. Monika Žaitliková, hlavní sestra Nemocnice Šumperk a.s.,
e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017