Volné pracovní místo  Obalový technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Vývoj balení a označování logistických jednotek, vytváření nových návrhů balení, včetně nových balících materiálů a postupů, výběr vhodných obalů, řízení toku oběhových obalů.
Požadavky: SŠ vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou, znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz sk. B výhodou.
Nabízíme: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu elektronicky do 31. 7. 2017 na adresu použijte odpovědní formulář Do předmětu zprávy uveďte "OBALOVÝ TECHNIK" Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. použijte odpovědní formulář nebo na uvedeném emailu.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017