Volné pracovní místo  Obchodně administrativní pracovník/ce

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Stupkova č.p. 952/18, Olomouc.
Naše společnost hledá do nově otevřených kanceláří v Olomouci spolupracovníky na pozici obchodní referent/zástupce/administrátor.
Náplň práce: akvizice nových klientů, péče o stávající klienty, příprava a prezentace nabídek, pravidelný reporting, administrativní činnost.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, samostatnost, flexibilitu, pozitivní vystupování, výborné komunikační schopnosti, empatii, chuť se vzdělávat, tah na "bránu", čistý trestní rejstřík.
Nabízíme: práci v mezinárodní společnosti se silným zázemím a ekonomickým růstem, nadstandardní finanční ohodnocení, benefity, komplexní systém školení, možnost kariérního růstu, rentu.
Kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017