Volné pracovní místo  Obchodně finanční konzultant/ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 5 500–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Potvrzení doručenek je nutné domluvit předem na tel.
použijte odpovědní formulář
Zavedená firma zabývající se finančnictvím hledá nová pracovníky v oboru obchodně finanční konzultant
Požadujeme:
minimálně střední odborné vzdělání s maturitou
čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B,
výborné komunikační a prodejní schopnosti
samostatnost a spolehlivost, časovou flexibilitu
nadšení a zájem o práci, znalost práce na PC podmínkou,
možnost práce na i na částečný úvazek/brigáda/

Náplň práce:
propagace a prodej svěřeného portfolia společnosti
návštěvy klientů
prezentace produktů a obchodní nabídky partnerům
pravidelný reporting a administrativa.

Nabízíme:
osobní rozvoj a růst
zajímavá odborná práce
odborné vzdělávání
pružná pracovní doba
pozice vhodná i pro studenty, absolventy a OZP
nástup možný ihned
Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2017