Volné pracovní místo  OBCHODNĚ PRODUKTOVÝ MANAŽER

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Firma BARTON se sídlem v Nymburku, dodavatel širokého sortimentu spojovacího materiálu, příjme do svého týmu obchodně – produktového manažera se zaměřením na komunikaci s obchodními řetězci v ČR a zahraničí.

Požadujeme: aktivní znalost AJ/NJ, vzdělání technického směru, praxi v obchodě, znalost práce s MS Office a informačních systémů řízení, týmového ducha, zodpovědnost, časovou flexibilitu, komunikativnost, asertivitu, ŘP sk. B;

Nabízíme: firemní kulturu, kde je důležitá důvěra, odpovědnost, vzájemný respekt & work-life balance, seberealizaci a samostatnost při realizaci stanovených cílů, aktivní mzdu a benefity
Profit bonus, vzdělávací kurzy, školení, služební vůz, notebook, mobilní telefon;

Náplň práce:
  • Jednání s dodavateli a odběrateli, sjednávání obchodních podmínek a zajišťování dodávek.
  • Příprava nových produktů, jejich vyhledávání a s tím spojené analýzy trhu z pohledu dodávek konkurence.
  • Příprava cenových kalkulací a ceníků.
  • Ve spolupráci s manažerem regionálního prodeje a obchodním zástupcem příprava nabídkových listů a katalogů.
  • Realizace projektů pro klíčové zákazníky z řad řetězců.
  • Řízení správy informačního systému, prostřednictvím administrátora IS a internetových aplikací, skladové karty, přehledy obrátkovosti jednotlivých položek, obraty u jednotlivých zákazníků a požadované reporty.

Kontakt :
Zájemci zasílejte své profesní životopisy na e-mail.: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.4.2024

Máte zájem o nabídku OBCHODNĚ PRODUKTOVÝ MANAŽER?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Justýna Franková z BARTON Market servis, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNĚ PRODUKTOVÝ MANAŽER

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.