Volné pracovní místo  OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–41 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNĚ TECHNICKÝ REFERENT
Co vás čeká
Technické posouzení poptávek a obchodních případů, vypracování cenové kalkulace dle specifikace poptávky a zpracování základní koncepce technického provedení zakázky. Technická podpora obchodníků a možná spoluúčast při jednání se zákazníkem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • SŠ nebo VŚ vzdělání v oboru strojírenství
  • přesnost, důslednost, zodpovědný přístup
  • schopnost čtení výkresů a technické dokumentace, 3D prohlížeče

Výhodou bude, pokud budete mít
  • pracovní zkušenosti ze strojírenské nebo plastikářské výroby
  • předchozí praxi na pozici konstruktér, technolog, programátor CNC nebo CAD-CAM
  • řidičské oprávnění skupiny B

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, rozvoj potřebných odborností a zkušeností pro další karierní růst v rámci obchodního úseku, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru, v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmem je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou na šest měsíců. Následně probíhá vyhodnocení a návrh na další postup.

Mzda bude upřesněna v souvislosti s pracovními zkušenostmi, dohoda možná.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 2.4.2024 do 30.9.2024