Volné pracovní místo  Obchodní a marketingový referent/ka e-shopu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–20 000 Kč / měsíc

Poždadavky: SŠ/VŠ vzdělání v oblasti marketingu/obchodu alespoň 2 roky podmínkou,
zkušenosti z vinařského oboru nebo FMCG výhodou,znalost marketingových nástrojů a možností jejích využívání,výborná znalost digitální komunikace,pokročilý uživatel MS Office,výhodou ovládání grafických programů(Photoshop,Ilustrator,Corel),silná orientace na výsledek,důslednost,organizační schopnosti,tvůrčí duch.
Pracovní náplň:
péče o firemní e-shop,web a sociální sítě,propagace webových stránek,komunikace se spotřebiteli,podpora obchodních aktivit,tvorba newsletterů,sledování konkurence.
Nabízíme:
odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity,tvůrčí a dynamické prostředí,zázemí stabilní společnosti,spolupráci s experty v oboru,možnost profesního růstu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016