Volné pracovní místo  Obchodní a nákupní specialisté

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Yongfeng Chen, e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
1. spolupráce s vedoucím, který má na starost provoz oddělení služeb pro podniky atd.
2. plnit pokyny jednatele, který má na starost e-commerce
3. plnit pokyny vedoucího při zobrazování výběru produktů a jednání s dovozci a vývozci výrobků, dokování
4. zodpovědnost za inovaci a propagaci produktů orientovaných na služby, aby se zvýšila spokojenost zákazníků
5. zodpovědnost za spolupráci a vyjednávání prostřednictvím různých komunikačních kanálů s čínskými dodavateli, obchodní jednání a následné projekty spolupráce
6. zodpovědnost za zohlednění potřeb trhu
7. Překlady materiálů mezi čínstinou a angličtinou;

Požadavky:
? Jazykové požadavky - znalost čínštiny slovem i písmem nutná, jedná se o práci pro čínské zákazníky společnosti a denní spolupráci s čínskými dodavateli , plynulá angličtina výhodou
? Preferujeme uchazeče se vzděláním v obchodním managementu
? Min. dvouletá pracovní praxe výhodou
? Pokročilé komunikační a koordinační schopnosti, práce pod tlakem, svědomitost a odpovědnost

Výhody:
o Školení, další bonusy dle osobní dohody

Požadovaná znalost jazyků

  • Čínština - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2023

Máte zájem o nabídku Obchodní a nákupní specialisté?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Yongfeng Chen z H.J. T&S s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní a nákupní specialisté

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.