Volné pracovní místo  Obchodní a projektový manažér

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
Náplň práce:
  • Zabezpečuje komplexně obchodní činnosti vyplývající ze svěřených obchodních úseků
  • zadávání a zpracování zakázek pro tuzemské i zahraniční zákazníky,
  • posuzování a upřesňování zakázek z technického a technologického hlediska
  • odsouhlasuje dodávky/expedici k zákazníkům,

Požadujeme:
  • vzdělání ÚSO/VŠ (vhodné i pro absolventy VŠ)
  • zkušenosti v obchodní praxi výhodou,
  • základní znalosti strojírenské technologie výhodou,
  • dobrá znalost německého/ anglického jazyka,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • znalost práce na PC (Windows, MS Word, Excel, Outlook),
  • znalost grafických programů výhodou
  • samostatnost, svědomitost, schopnost práce v týmu a flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B

Zaměstnanecké výhody: stravenky
Místo výkonu práce: Na Bílém potoce 294, 664 71 Veverská Bitýška

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017