Volné pracovní místo  Obchodní asistent/asistentka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
zpracování obchodní dokumentace - objednávky, faktury; hlídání stavu zásob; administrativně-organizační podpora pro obchodníky; teamová spolupráce v rámci oddělení

Požadujeme:
středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou; samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu; nadprůměrné komunikativní dovednosti v českém jazyce; znalost AJ na mírně pokročilé úrovni; příjemné vystupování; znalost práce na počítači: Word, Excel a rychlé psaní na klávesnici; prokazatelné zkušenosti z administrativní praxe (obchodní asistentka apod.); ŘP skupiny B - výhodou

Zájemci se mohou hlásit:

Benefity

  • Naturální výhody - zaměstnanecké slevy na zboží
  • Podnikové stravování - stravenkový paušál
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - firemní akce; jazykové kurzy

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024