Volné pracovní místo  Obchodní asistent/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Obchodní asistent/ka - Kutná Hora
Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zaměstnance do kanceláře pro podporu obchodního oddělení.
Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou komunikaci se zákazníky.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás Práce pro OZP.
Náplň práce
Vedení administrativy související s obchodním oddělením.
Telefonická komunikace se zákazníky (sjednávání schůzek, získávání objednávek atd.).
Tvorba a udržování databáze.
Příprava smluv.
Tvorba statistik.
Zpracovávání nabídek.

Požadujeme
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.
Nabízíme
Pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR).

Nástup možný ihned.
V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu e-mailu napište název pozice „Obchodní asistent/ka - Kutná Hora“

Uchazeče/čky, které vybereme do výběrového řízení, budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017