Volné pracovní místo  Obchodní asistent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Lázeňská č.p. 479/15, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
Pokročilá uživatelská znalost PC (MS 2010 Word, Excel, Power Point), skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, časová flexibilita. ŘP sk B.
Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, získání dobré pracovní pozice, zaškolení, příjemné prostředí, prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy.
Náplň práce:
Péče o stávající klienty, administrativa, příprava podkladů, komunikace s klienty, servis stávajících produktů atd.

Kontakt: Martina Postlová, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017 do 30.4.2018