Volné pracovní místo  OBCHODNÍ INŽENÝR OBORU PRŮMYSLOVÁ DIAGNOSTIKA

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ INŽENÝR OBORU PRŮMYSLOVÁ DIAGNOSTIKA

NÁPLŇ PRÁCE:
  • akviziční činnost v oblastech termodiagnostiky, vibrodiagnostiky a ultradiagnostiky
  • praktická prezentace výrobků u klientů
  • práce v terénu- zejména ve výrobách
  • aktivní péče o stávající klienty (diagnostika, instruktáž)
  • prezentace a prodej diagnostických ručních přístrojů FLUKE a EU SYSTEMS
  • vícedenní služební cesty po ČR/SR

POŽADUJEME:
  • VŠ-optimálně strojní obor
  • zkušenost s měřením v průmyslu - PODMÍNKOU
  • zkušenost v oblasti technického poradenství, s obchodní činností
  • znalosti v oblasti diagnostiky i měření
  • technické myšlení
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost AJ-slovem a písmem
  • práci na PC
  • ŘP sk. B NUTNOSTÍ
  • ochotu cestovat, flexibilitu

NABÍZÍME:
  • Typ prac. poměru: hlavní prac. poměr
  • Na dobu: neurčitou
  • Prac. režim: 7:30-16:00 kancelář
  • Dovolená: 4 týdny (2-3 dny dodatkové)
  • Pracoviště: Brno-Komárov
  • Nástup: IHNED
  • Benefity: 3 složková mzda, motivační ohodnocení, příspěvek na připojištění

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - - zkušenost s měřením v průmyslu - PODMÍNKOU
  • Jiná způsobilost - - základní znalosti v oblasti diagnostiky i souvisejících měření

Požadované vzdělání

  • Strojírenství

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Dovolená navíc - 2-3 dny dodatková dovolená
  • Zvláštní prémie - 3 složková mzda a motivační mzdové ohodnocení

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2016