Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER/-KA

Lokalita PaedDr. Jan Morávek - JaM - Vzdělávání & Rozvoj - pracoviště, PaedDr. Jan Morávek - JaM - Vzdělávání & Rozvoj - pracoviště, Východní Čechy, celá ČR, okres Bruntál, okres Mladá Boleslav, okres Havlíčkův Brod, okres Pardubice, okres Hodonín, okres Šumperk, okres Děčín, okres Zlín, okres Louny, okres Mělník, okres Jablonec nad Nisou, okres Frýdek-Místek, okres Plzeň-sever, okres Břeclav, okres Trutnov, okres Brno-venkov, okres Karviná, okres Klatovy, okres Domažlice, okres Jindřichův Hradec, okres Kroměříž, okres Semily, okres Chrudim, okres Rokycany, okres Kladno, okres Tachov, okres Liberec, okres Prachatice, okres České Budějovice, okres Benešov, okres Pelhřimov, okres Přerov, okres Olomouc, okres Cheb, okres Jihlava, okres Praha-východ, okres Český Krumlov, okres Praha-centrum, okres Blansko, okres Náchod, okres Kolín, okres Svitavy, okres Vyškov, okres Beroun, okres Žďár nad Sázavou, okres Strakonice, okres Ústí nad Orlicí, okres Plzeň-jih, okres Chomutov, okres Hradec Králové, okres Ostrava-město, okres Most, okres Tábor, okres Sokolov, okres Uherské Hradiště, okres Česká Lípa, okres Vsetín, okres Třebíč, okres Ústí nad Labem, okres Litoměřice, okres Brno-město, okres Plzeň-město, okres Znojmo, okres Prostějov, okres Praha-západ, okres Nový Jičín, okres Karlovy Vary, okres Rakovník, okres Jičín, okres Kutná Hora, okres Jeseník, okres Písek, okres Nymburk, okres Teplice, okres Příbram, okres Opava, okres Rychnov nad Kněžnou
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ MANAŽER/-KA
  • PP, popřípadě možná spolupráce na DPP či DPČ, pružná pracovní doba, místo výkonu práce východní Čechy, celá ČR
  • Náplň práce: komunikace se zákazníky (firmy a obchodní společnosti), péče o stávající klienty
  • Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání, ŘP sk. B, komunikativní osobnost, organizační a obchodní schopnosti, tah na branku, zodpovědnost a spolehlivost, cílevědomost a důslednost, profesionální vystupování
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016