Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER

Lokalita Frýdek-Místek
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 25/5/2016
dodávky hutního materiálu z neželezných kovů, nerezového materiálu a jejich slitin, dále pak válcovaných, tažených, lisovaných, frézovaných a litých polotovarů.
Náplň práce:
" vytváření obchodních nabídek, uzavírání obchodních případů
" práce se stávající databází zákazníků a vyhledávání nových
" samostatné vedení obchodních jednání
" sledování celého obchodního případu, od přípravy, dojednání podmínek, objednávky až po realizaci zakázky
Požadujeme:
" Vzdělání SŠ
" min. 2 roky praxe s prodejem výhodou
" smysl pro obchod a jasnou motivaci k aktivní obchodní činnosti
" výborné komunikační a prezentační dovednosti
" příjemné a profesionální vystupování, schopnost získat pozornost a důvěru
" zodpovědnost, samostatnost, pozitivní přístup
" systematičnost při řešení úkolů, schopnost zastřešit přidělený region
" dobrá znalost práce na PC (MS Office, excel, word, outlook)
" ŘP sk. B - ochota intenzivně cestovat po celé ČR, SK, výjimečně i do okolních států
Nabízíme:
" zázemí stabilní české prosperující společnosti
" velký prostor pro seberealizaci
" práce na HPP
" mzdové ohodnocení 20-30.000 Kč
" po zapracování služební automobil, telefon, PC
Nástup:
" dohodou
Pracoviště:
" Frýdek-Místek
Kontakt:
Nabídky se stručným životopisem zasílejte, prosím, prostřednictvím e-mailu na adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016