Volné pracovní místo  Obchodní manažeři B2B pro oblast úspora energií - oblast činnosti celá ČR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–50 000 Kč / měsíc

OBCHODNÍ MANAŽEŘI B2B PRO OBLAST ÚSPORA ENERGIÍ - pro oblast činnosti celá ČR.
Hledáme samostatně pracujícího, flexibilního a zkušeného obchodního manažera B2B v oblasti úspora energií.
Požadujeme: Počítačové znalosti, zkušenost v oblasti prodeje a řidičský průkaz.
Očekáváme: Sympatické chování reprezentující firmu, samostatně pracujícího kvalifikovaného pracovníka. Který bude schopen, díky své zkušenosti, angažovanosti a asertivitě realizovat námi stanovené cíle a dále je rozšiřovat.
Náplň práce: Soustavné vyhledávání nových zákazníků pro náš velkoobchod (instalatéry, topenáře atd.) za účelem spolupráce, resp. prodeje našich solárních a topných systémů. Nejvhodnější by byl obchodní manažer s kontakty na instalatéry, odborníky na topná a solární zařízení, a na obchodníky v této oblasti.
Nabízíme: Práci na plný úvazek s flexibilní pracovní dobou podmíněnou prodejem. Vynikající ohodnocení v souvislosti s výkonem. Bude poskytnuto firemní vozidlo, tablet, mobilní telefon, kancelář a podpora asistentky.
První kontakt: Kompletní strukturované životopisy s fotografií a doloženou kvalifikací posílejte na : použijte odpovědní formulář - předmět emailu uveďte práce
Uveďte, prosím, také proč si myslíte, že jste pro nás ten správný člověk, a co jste schopen nám nabídnout.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2015