Volné pracovní místo  Obchodní manažer/ka Junior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 300–22 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ležáků 231, Hlinsko
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy.
Náplň práce: spolupráce při zpracování nabídky s obchodníky a technickými partnery,
konzultuje technické i cenové aspekty nabídky v průběhu přípravy, kontroluje vypracovanou nabídku z hlediska kompletnosti, spolupracuje s obchodníky v průběhu přípravy hospodářských smluv a prezentuje společnost aj.
Požadujeme:min. ÚSO vzdělání s maturitou - obor strojírenský, stavební, ekonomický,
znalost AJ a slovem i písmem na komunikativní úrovni, znalost MS Office - střední, ŘP sk. "B" a ochotu cestovat (ČR i zahraničí).
Zaměstnanecké výhody: práci a zázemí v stabilní a dynamicky se rozvíjející, významně exportně orientované společnosti, pružnou pracovní dobu, jazykové kurzy, kapitálové životní pojištění po 1 roce zaměstnání, příspěvky na stravování a možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 7,30-15hod., nebo na e-mailové adrese či osobně na provozovně Po-Pá 7,30-15hod.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017