Volné pracovní místo  Obchodní manažer/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s. ( použijte odpovědní formulář která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta/ku na pozici OBCHODNÍ MANAŽER/KA.
MÍSTO VÝKONU: Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • akvizice u nových zákazníků
  • sledování vývoje trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • péče o stávající zákazníky
  • obchodní činnost - příprava nabídek, obchodní jednání, uzavírání smluv
  • prezentace a obhajoba nabídek při výběrových řízeních
POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • obchodní, prezentační a komunikační dovednost
  • analytické schopnosti
  • silná orientace na výsledek
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • znalost programů MS Office, Solidworks a AutoCAD výhodou
  • orientace ve strojírenském průmyslu
NABÍZÍME:
  • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti působící na trhu již 27 let
  • fixní ohodnocení a motivační systém dle výkonnosti
  • prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
  • silnou obchodní podporu managementu a využití již existující sítě kontaktů
  • odborné nástupní školení
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2020