Volné pracovní místo  OBCHODNÍ PORADCE NA POBOČCE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Náplň práce: pracuje na hlavní pracovní poměr na pobočce České pojišťovny, aktivně nabízí a prodává produkty a služby ČP, vyhledává další obchodní příležitosti a nové klienty, poskytuje profesionální servis našim klientům a navrhuje pro ně optimální řešení
Požadavky: min. SŠ vzdělání s maturitou, zájem o oblast pojišťovnictví a obchodu, komunikační dovednosti a talent pro obchod, uživatelskou znalost nástrojů MS Office, praxi v přímém jednání s klientem (výhodou)
Nabízíme: zázemí stabilní, silné společnosti - vítěze soutěže Pojišťovna roku 2014 a Pojišťovna desetiletí, rozmanitou práci v zaměstnaneckém poměru, komplexní zaškolení, další vzdělávání a rozvoj, perspektivu kariérového růstu, možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku, bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...)
Nástup: ihned / dohodou
Zaslat strukturovaný životopis na uvedený e-mail.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016