Volné pracovní místo  Obchodní ředitel

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Hledáme aktivní, komunikativní osobnost, která má sebevědomí, obchodní orientaci, umí překonávat překážky a jít za svým cílem.
Náplň práce:
  • analyzování potřeb trhu, strategické a akční řízení obchodních aktivit
-tvorba obchodních plánů a dosahování plánovaných výsledků
-řízení obchodních rizik a řešení vzniklých pohledávek
-vedení obchodního týmu, jeho koordinování, motivování a hodnocení výsledků
-koordinace a zodpovědnost za implementaci a rozvoj obchodní a prodejní strategie společnosti
  • reportování výsledků majiteli společnosti
Požadujeme:Německý jazyk slovem i písmem, řidičský průkaz sk.B, loajalitu, pozitivní přístup k práci, praxi v dřevařském odvětví, flexibilitu, zvládání zátěžových situací, smysl pro zodpovědnost, prezentační dovednosti, vyjednávací schopnosti, komunikativnost
Nabízíme samostatnou a různorodou práci, zázemí silné stabilní společnosti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, osobní přístup, motivační mzdové ohodnocení a možnost rozšíření kvalifikace, služební automobil

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016