Volné pracovní místo Obchodní ředitel/ka

28.5.2016
REMAK a.s.
Zuberská 2601, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ŘEDITEL
Požadujeme: VŠ vzdělání, ideálně technického směru , prokazatelné zkušenosti v oblasti obchodu z technického prostředí , praxe s vedením lidí , plynulá znalost anglického jazyka (min. B2) , schopnost reagovat na krizové situace, aktivní a energická osobnost , komunikativnost, velmi dobré prezentační a vyjednávací schopnosti
Náplň práce: tvorba a implementace obchodní strategie firmy , rozhodování o využití různých typů prodejních kanálů (nastavení efektivních prodejních konceptů) , řízení a koordinování činnosti obchodních útvarů , reprezentace společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s VIP partnery , vedení a koučování obchodního týmu , motivování a hodnocení, manažerů prodeje , nastavení plánů prodeje a prodejních cílů
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: poslat email
ov.27.5.16

Podobné nabídky práce

OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKO (40.000 - 40.000,- Kč)
Jste komunikativní osobnost, která má obchodního ducha? Máte výbornou znalost českého jazyka? Máte angličtinu a/nebo němčinu na pokročilé úrovni? Dokážete vést v cizím jazyce obchodní jednání? Rád cestujete a jste odolný vůči str ...
Advantage Consulting, s.r.o. ČR, Německo Plný úvazek
dnes
OBCHODNÍ MANAŽER - SPEDIČNÍ SLUŽBY (45.000 - 60.000,- Kč)
Máte zkušenosti s pozicí obchodního manažera a praxi v prodeji spedičních služeb alespoň 2 roky? Jste temperamentní osoba s tahem na branku? Máte perfektní vyjednávací schopnosti? Máte praxi ideálně v zahraniční spediční společno ...
včera
MANAŽER - LETECKÁ PŘEPRAVA, HOME OFFICE (až 60.000,- Kč)
Máte již zkušenosti s pozicí obchodního manažera a praxi v prodeji alespoň 3 roky? Jste temperamentní osoba, která má perfektní vyjednávací schopnosti? Máte praxi s leteckou nebo námořní kontejnerovou přepravou? Angličtinu máte n ...