Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka - export

Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 31 000–42 000 Kč / měsíc

První kontakt telefonicky v pracovní dny v době od 9:00 - 11:00 hod. nebo e-mailem.

Pracovní náplň:
  • jednání se zákazníky
  • zpracování nabídek
  • zajišťování realizace zakázek, sledování jejich plnění, termínů dodání a splácení
  • zajišťování dopravy

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání
  • minimálně jeden cizí jazyk (angličtina), druhý cizí jazyk výhodou
  • samostatnost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody:
  • 3 dny "sick days"
  • pracovní doba 7,5 hod/den
  • po odpracování jednoho roku nárok 5 týdnů dovolené
  • prémie za hospodářské výsledky, tzv. 13. plat dle výše hospodářského výsledku
  • příspěvek na penzijní spoření až do výše 17 tis. Kč/rok
  • příspěvky na dětské rekreace
  • obědy - výběr ze 2 jídel
  • možnost zapůjčení nářadí
  • zákonná volna nad rámec ZP

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Obchodní referent/ka - export?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Markéta Škovroňová z Řetězárna a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní referent/ka - export

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.