Volné pracovní místo  obchodní referent, -ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Náplň práce: zpracování objednávek, péče o stávající zákazníky, obchodní a technická podpora stávajících zákazníků, zpracování cenových nabídek a poptávek

Požadujeme: SŠ/SOU/Vzdělání elektrotechnického směru výhodou, komunikativnost, flexibilitu, zodpovědný přístup, přesnost a samostatnost, smysl pro orientaci na výkon a cíl, zaujetí pro obchodní činnost, znalost MS Office, řidičský průkaz B, čistý trestní rejstřík

Nabízíme: firemní benefity, práce na HPP, práce v mladém kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení závislé na Vašich pracovních výkonech, zázemí stabilní české firmy s více než dvacetiletou tradicí na trhu

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Pelhřimov

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.8.2016