Volné pracovní místo  OBCHODNÍ REFERENT

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Příjem poptávek od zákazníků
  • Tvorba cenové nabídky, vložení nabídky do ERP systému a komunikace se zákazníkem
  • Spolupráce s výrobou při tvorbě dodacích termínů pro zákazníky
  • Proaktivní prodej - sledování spokojenosti zákazníka a vyhodnocení měsíčních poptávek, stížností, nabídek
  • Tvorba faktur
  • Tvorba ceníků pro hotové výrobky a náhradní díly
  • Měsíční reporting
  • Práce dle ISO 9001
Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná!!!
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Zkušenosti s technickým prodejem min. 3 roky
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Dobré komunikační znalosti
  • Pocit zodpovědnosti, důvěryhodnost a dobré pracovní nasazení, proaktivní přístup v jednání se zákazníkem ve skupině
  • Znalost práce s řídicím systémem BAAN, SAP nebo jiným výhodou
Nabízíme:
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
  • Zajímavé finanční ohodnocení (cca 20000-40000,- Kč dle splněných požadavků a odborných zkušeností)
  • Práce vhodná i pro absolventy
  • Nástup možný ihned
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář
e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.9.2017