Volné pracovní místo Obchodní referenti

5.4.2016
Mc TREE a.s.
Místo pracoviště
Hlavní 238, Lázně Toušeň, 250 89, Lázně Toušeň
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště:

  • Hlavní 238, 250 89 Lázně Toušeň

Prvotní kontakt:

Upřesňující údaje:

  • Náplň: Obchodní referent zajišťuje dílčí odborné práce na úseku obchodní agendy firmy. Má za úkol zajišťování a provádění přepravy dovozních i vývozních zásilek, jednání s orgány celní správy a se zákazníky. Komunikace a úzká spolupráce s pracovníky skladu a obchodními zástupce. Administrativa spojená s chodem obchodního oddělení. Zpracování dat v informačním systému Navision.
  • Požadavky: Anglický jazyk alespoň středně pokročilý, znalost MS Office, internetové vyhledávání, výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu. Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou. Nástup ihned.

Podobné nabídky práce

Nabízíme vedlejší činnost vedenou z domu. Příjem 8-12 tis.
- maloobchod/ klientský servis - rozvoj firmy - organizace obchodu
Michaela Pfeiferová ČR Zkrácený úvazek, Brigády
týden
Komerčně-technický pracovník (Praha)
Hledáme do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici Komerčně-technický pracovník - péče o svěřené zákazníky - zpracování a aktualizace databáze stávajících odběratelů - klientské p ...
Boels Rental Praha Plný úvazek
aktivní
Referent obchodního oddělení
Příprava smluv a podkladů pro obchodní jednání, zpracování zakázek a návrh rozpočtu, komunikace se zákazníky společnosti, analýza dat.
JOBSYSTEM s.r.o. Praha Plný úvazek
včera
Field representative
Ref. č.: 19-13-232338. <ul> <li>obchodní aktivity- důraz na dealerskou síť</li> <li> pravidelné návštěvy partnerů</li> <li> rozvoj dealerské sítě</li> <li> sběr dat</li> <li> reportování</li> </ul>
Grafton Recruitment s.r.o. Praha Plný úvazek
včera
Obchodní konzultant / konzultantka
- akvizice nových zákazníků - péče o přidělené portfolio klientů - příprava kalkulací - vyhledávání nových obchodních příležitostí - pravidelný report obchodnímu manažerovi
JOBSYSTEM s.r.o. Praha a okolí Plný úvazek
týden
OBCHODNÍ REFERENT (od 30.000,- Kč)
Máte zkušenosti s prodejem a jste energičtí? Rádi komunikujete s lidmi a jste týmoví hráči? Máte chuť učit se nové věci? Chcete stabilní práci, do které se budete každý den těšit? Rádi bychom Vám představili pozici, která Vám ...
Advantage Consulting, s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek
týden