Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka s anglickým jazykem

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 000–18 000 Kč / měsíc

Firma FEIFER hledá pro svůj výrobní závod v Holicích pracovníka obchodního oddělení (referenta odbytu).

Náplň práce:
Převážně se jedná o zajišťování obchodních vztahů s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery.
Jedná se o práci v kanceláři v jednosměnném provozu na hlavní pracovní poměr.

Požadujeme:
  • minimálně SŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického (popř. německého) jazyka podmínkou
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • kultivovaný písemný projev
  • příjemné vystupování

Nabízíme:
  • k základní mzdě odměny v závislosti na výsledcích
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • mzda 14 000 - 18 000 Kč
  • bonusy za plnění plánu
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, bonusy za plnění plánu
Místo je vhodné i pro absolventy škol a OZP s max. 2. stupněm invalidity

Váš strukturovaný životopis zasílejte na email: použijte odpovědní formulář popřípadě nás kontaktujte telefonicky na tel. použijte odpovědní formulář .
Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.12.2017