Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Kontakt: Trmotová Hana, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Obchodně výrobní strojírenská společnost zabývající se prodejem a distribucí hutního materiálu a výrobou přesných výpalků vypisuje výběrové řízení pro rozšíření stávajícího týmu na pozici: Obchodní referent.
Náplň práce: denní kontakt se zákazníky, připravování nabídek, přijímání objednávek a tvorba zakázek, rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími klienty, budování obchodních vztahů s novými zákazníky.
Požadujeme: znalosti ze strojírenství, zkušenosti s obchodem, schopnost práce na PC, ŘP. sk. B.
Nabízíme: dlouhodobou práci ve stabilní firmě, možnost prosadit se v malém kolektivu, zaškolení, vedení, zvyšování kvalifikace
Pozice je vhodná i pro absolventy střední průmyslové školy strojnické
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016