Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–36 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zodpovědnost za prodej, plnění prodejního plánu, zákaznický servis a spokojenost zákazníků; přímá péče a komunikace se stávajícími zákazníky; získávání nových zákazníků; sběr informací z trhu.; analýzy trhu; reporting o situaci na trhu a jeho vývoji; spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme:
  • minimálně SŠ s maturitou; komunikativní AJ; výborné prezentační a vyjednávací dovednosti; samostatnost, systematičnost a preciznost; schopnost jednat se zákazníky na profesionální úrovni; dobrá znalost práce na PC MS OFFICE; ŘP skupiny B - aktivní řidič; ochotu cestovat; zájem vzdělávat se v oboru; zkušenosti s obchodní činnosti; znalosti automobilové techniky výhodou

Nabízíme:
  • pozici ve stabilní a perspektivní společnosti; velmi dobré motivující platové ohodnocení; rozmanitou a zajímavou práci v příjemném kolektivu; možnost aktivního používání AJ v pracovní činnosti; školení a další profesní růst; po zapracování služební vůz; stravovaní; další zaměstnanecké výhody

Zájemci se mohou hlásit:

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti Paragan s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas je dobrovolný a platí až do jeho písemného odvolání.

Místo výkonu práce: ČR se sídlem v Drahotuších

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016