Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vítkovická 1993/22, 702 00 Ostrava 2

Svoje CV a motivační dopis zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání, se zaměřením na administrativu výhodou,
  • praxe na obdobné pracovní pozici výhodou,
  • praxe v oblasti obchodu nebo telemarketingu,
  • výborná znalost psaní na stroji,
  • dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem nutná,
  • další jazyk výhodou (němčina, polština),
  • výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet), Access výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny "B",
  • dobré komunikační dovednosti,
  • dobré organizační a interpersonální dovednosti,
  • odolnost vůči stresu,
  • diskrétnost.

Náplň práce:
  • zajišťuje výkon administrativních činností společnosti na úseku obchodu a marketingu, zejména pak poptávek, obchodních nabídek, objednávek, smluv, souhlasů se zasíláním obchodních sdělení a dalších obchodních písemností, vedení evidencí na úseku obchodu a marketingu;
  • připravuje prezentace a reporty společnosti
  • podílí se na organizaci seminářů, konferencí a dalších akcí;
  • zajišťuje rezervace letenek a jízdenek
  • spolupracuje při přípravě marketingového plánu společnosti;
  • provádí monitoring veřejných zdrojů, zejména tiskovin a Internetu, analyzuje zjištěné informace a vytipovává potenciální klienty;
  • podává základní telefonické informace o produktech společnosti;
  • nabízí formou telefonických nabídek služby společnosti;
  • podílí se na zpracování nabídek do veřejných soutěží, výběrových řízení a poptávek na služby společnosti, zejména příloh nabídek (kvalifikační předpoklady, reference, apod.)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017