Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 13 700 Kč / měsíc

Pracoviště: Roháče z Dubé č.p. 1/1, Olomouc. Pracovní poměr na dobu určitou.
Požadavky: Komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, reprezentativní vystupování, praxe v obchodní činnosti výhodou; základní znalost PC, ŘP sk. B.
Náplň práce: komunikace se svěřenými zákazníky, vyhledávaní nových zákazníků, sestavování cenových nabídek, práce s IS firmy, reporting nadřízenému.
Nabízíme: Práci na HPP, zaškolení v oboru, motivační fin. ohodnocení, průběžné zaškolování, kariérní růst. Pracovní doba je od 7,00 do 15,30 hod.
V případě zájmu zašlete svůj životopis POUZE na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář Následně Vás budeme kontaktovat.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2017