Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Stavebniny DEK a.s., úspěšná společnost s více než 20letou historií, hlavní distributor stavebnin v České republice a vysoce respektovaná firma v oboru, hledá pro svou pobočku ve Svitavách kolegu/ kolegyni na pozici: Obchodní referent/ka

Pracovní náplň:
" Zajišťuje přímý prodej stavebního materiálu a nářadí na prodejně
" Přijímá a realizuje objednávky zákazníků
" Pracuje s hotovostí
" Objednává zboží a udržuje stav skladových zásob
" Vystavuje a kontroluje příslušné doklady
" Zpracovává cenové nabídky a podílí se na obchodním výsledku pobočky

Požadujeme:
" Ukončené středoškolské vzdělání
" Praxe v přímém prodeji výhodou
" Znalost práce na PC
" Zodpovědnou, pozitivní a pracovitou osobnost
" Řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:
" Zaměstnání na HPP
" Možnost dalšího profesního růstu
" Příspěvek na stravenky á 100 Kč
" 1 týden dovolené navíc
" Služební telefon
" Jednosměnný provoz, volné víkendy
" Technické a obchodní zaškolení
" Zázemí silné a stabilní společnosti

Výhody: Sleva na firemní výrobky a služby, penzijní připojištění, mobilní telefon, občerstvení na pracovišti, pravidelné vzdělávací kurz. Po zapracování výkonové prémie, osobní ohodnocení, 13.plat.

Uchazeči, kteří projeví zájem o tuto pracovní nabídku zašlou své životopisy na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.8.2017 do 13.8.2018