Volné pracovní místo  OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Možnost zkráceného úvazku.
Co vás čeká?
  • Aktivní vyhledávání nových zakázek a realizace projektů MaR
  • péče o svěřené stávající zákazníky
  • identifikace požadavků zákazníka, analýza situace
  • konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení pro zákazníka
  • zpracování nabídek a obchodních případů
  • prezentace produktů a návrhů řešení u jednotlivých klientů
  • prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích doma i v zahraničí
  • vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe ekonomického či technického zaměření
  • cca 3 roky praxe a zkušeností s akvizicí, vyžadujeme zkušenost s akviziční činností
  • rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat
  • ochota učit se a aktivní přístup k sebevzdělávání
  • samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
  • časová flexibilita, týmovost, schopnost práce pod tlakem
  • schopnost odborné argumentace, přesvědčivost a příjemné vystupování.
Oceníme znalosti: aktivní znalost AJ, aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2).
Co můžeme nabídnout?
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
  • zajímavou a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP na dobu neurčitou
  • technickou podporu ze strany projektantů MaR a techniků společnosti
  • zaškolení, možnost profesního růstu
  • systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů
  • práci s využitím moderních technologií
  • firemní akce, mimopracovní aktivity.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek a konec pracovní doby, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. J. Drábová, personalistka z NUMERICA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBCHODNÍ SPECIALISTA/KA PRO AKVIZICI ZAKÁZEK V OBLASTI MĚŘENÍ A REGULACE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.