Volné pracovní místo  Obchodní technik/čka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zabezpečení technického servisu na exportních teritoriích
  • seznamování zákazníků se sortimentem a novinkami
  • návštěvy klíčových zákazníků na exportních teritoriích a zabezpečování technického servisu
  • provádění a dokumentování zkoušek u klíčových zákazníků
  • příprava a provádění seminářů a technických školení u zákazníků
  • provádění technické podpory zákazníků v souladu s příslušnými obchodníky
  • zajištění přenosu informací mezi zákazníkem a příslušnými odděleními Prametu Tools

Požadavky:
  • SŠ případně VŠ vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti a znalosti s obráběním – praxe v oboru
  • znalost sortimentu Dormer Pramet výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost PC - MS Office
  • flexibilita – ochota cestovat, řidičský průkaz sk. B
  • komunikační a organizační schopnosti, prezentační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, ochota spolupracovat a vzdělávat se

Nabízíme:
  • samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti
  • kontakty a spolupráci se zahraničními kolegy
  • technické vybavení a zaškolení
  • benefity v souladu s podnikovými pravidly

Pracovní smlouva: na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016