Volné pracovní místo  Obchodní zástupce chráněnné dílny HANDicap

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 6 000–10 000 Kč / měsíc

Nově vzniklá dílna HANDicap 2015 – výroba reklamních a dárkových předmětů, hledá do svého týmu obchodního zástupce.
Náplň práce:
  • péče i stávající klienty, vyhledávání nových obchodních partnerů, příprava obchodních prezentací, nabídek, příprava podpůrných prodejních materiálů, správa objednávek, administrativní práce, práce s web stránkami, facebookem a e-shopem.

Požadujeme:
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, nápaditost, organizační schopnosti, výborné obchodní a komunikační schopnosti, reprezentativní jednání
  • řidičský průkaz skupiny B
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:
  • Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par.80 zák.č. 435/2004 Sb.
  • Práci na zkrácený úvazek (4-6 hodin denně)
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Fixní plat + provize z prodeje
  • Nástup možný od duben 2016

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 18.4.2016