Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - hutní materiály

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Hledáme vhodného/nou kandidáta/tku na pracovní pozici Obchodní zástupce/zástupkyně pro prodej komodit pro hutní a slévárenský průmysl
Náplň práce:
nákup barevných kovů – šrot,
vedení evidence dodavatelů,
výběr dodavatelů dle zadaných kritérií, akviziční činnost,
vedení poptávkových jednání s dodavateli,
příprava a uzavírání kontraktů s dodavateli,
komunikace s obchodním oddělením,
kontrola dodržování smluvních podmínek při dodávkách,
zpracování a vyřízení reklamačních řízení.

Požadujeme:
VŠ/SŠ (strojírenství, hutnictví), praxe v oboru podmínkou, znalost cizích jazyků AJ/NJ, další jazyk výhodou (IT, RJ, PL)
řidičský průkaz sk. B.,
ochotu cestovat (2-3 dny v týdnu na SC).

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář
DO PŘEDMĚTU E-MAILU PROSÍM UVEĎTE "OBCHODNÍK".
Na základě předloženého životopisu budou vybraní zájemci/kyně pozváni k ústnímu pohovoru.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - stravenky Sodexo, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016