Volné pracovní místo  Obchodní zástupce - hutnictví

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta se sídlem v Moravskoslezském kraji hledáme vhodné kandidáty z celé ČR a SR na pozici REGIONÁLNÍ MANAŽER PRODEJE v oblasti hutnictví.
Pracovní náplň: akvizice nových klientů a péče o stávající zákazníky, sjednávání zakázek v oblasti hutních polotovarů, konstrukčních materiálů...
Hledáme kandidáty pro celou Českou i Slovenskou republiku, aktuálně primárně pro region MORAVSKOSLEZSKÝ, OLOMOUCKÝ a ZLÍNSKÝ, a pro region ŽILINSKÝ, PREŠOVSKÝ a TRENČIANSKÝ

Práce na ŽL s čistě provizním systémem - možnost vysokého výdělku - dle realizovaných zakázek (průměrně kolem 50 000 Kč). První dva měsíce fix ve výši 10 až 15 tisíc Kč.
Podpora formou služebního telefonu, vizitek, přístupu do informačního systému společnosti. Základní produktové školení.

Hledáme samostatnou osobnost, která se nebojí spolehnout se na své obchodní dovednosti/zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu.
Požadujeme ŘP sk. B a do začátku vlastní osobní automobil.
VŠ případně SŠ vzdělání - ideálně technického zaměření.
Praxi v obchodní činnosti minimálně 2 roky (obchodní zástupce, reprezentant, aktivní styk s klienty...).

V případě zájmu pošlete své CV na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné - Praxe na obchodní pozici

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2014 do 21.8.2014